VÍTEJTE NA WEBU AP NOVÉ MĚSTO A AP CHUDEŘICE


Zmena spravce pro celou oblast
Od rijna 2010 je pro Nove Mesto,Chuderice a Karanice novy spravce, Lukas Brezina. Vice info v kontaktech.
Něco z "historie" AP Nové Město...

AP Nové Město vzniklo oficiálně 1.10.2007 přejitím několika nejmenovaných uživatelů z jednoho nejmenovaného malého sdružení pod perspektivnější a serioznější sdružení HKFree. HKFree nám poskytlo spoj na 5 GHz z Chlumce nad Cidlinou a nabídlo bezkonkurenční cenu a parametry připojení do sítě internet.


Něco z "historie" AP Chudeřice...

AP Chudeřice vzniklo oficiálně 15.12.2007 Vybudováním přístupového bodu na jednom soukromém domě v Chudeřicích, který pokrývá i obec Káranice a Starou Vodu. Spoj na technologii 5 GHz z Nového Města má propustnost 18 Mbps a latenci 0.8 ms.Jako AP na frekvenci 2,4 GHz slouží všesměrová anténa s propusností 5 Mbps (Vaše rychlost doma).


Možnosti připojení

V lokalitě (Nové Město, Stará Voda, Chudeřice, Káranice a Chýšť) je možnonst připojení v pásmu 2,4 i 5 GHz (rychlost přes 2,4 GHz dosahuje 5 Mbps a přes 5 GHz 10 Mbps).


Něco o HKFree

HKFree je neziskové sdružení poskytující bezdrátové připojení do sítě internet a další služby v Hradci Králové a okolí. Síť je založena na myšlence přispěj a používej: kdokoliv se může na své náklady připojit, rozšířit tak síť a využívat vše, co takové připojení nabízí...

HKFree a parametry připojení

HKFree poskytuje připojení pro koncové uživatele na technologii WiFi 2,4 GHz a 5 GHz, přičemž rychlost na 2,4 GHz dosahuje až 5 Mbps a na 5 GHz až 10 Mbps.
V síti HKFree nefunguje žádné omezení (jak časové, tak objemem přenesených dat), FUP, ani podobná omezení.


Finanční řád HKFree

Ve sdružení HKFree jsou si všichni rovni a proto každý přispívá na společný účet měsíčním příspěvkem ve výši 290,- Kč a má právo využívat všech služeb.
NEZÁLEŽÍ na tom, přes jakou technologii ste připojeni, ani jakou máte rychlost, ani jak hodně a často stahujete! 290 Kč/měsíc je pevná cena bez ohledu na ostatní parametry!


Pokud se chcete o HKFree dozvědět více, tak klikněte ZDE


Copyright ©2007 Dave